4 hodnocení

Brubeck pánské trieko s dlouhým rukávem RANGER THERMO

udrží optimální teplotu, určeno pro chladné dny a zimní podmínky, funkční materiál: 63% polyamid, 35% polypropylen, 2% elastan, LS14860

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Zvolte variantu
Kód: LS14860_S_KHAKI LS14860_M_KHAKI LS14860_L_KHAKI LS14860_XL_KHAKI LS14860_XXL_KHAKI Zvolte variantu
Značka: Brubeck
1 489 Kč
Kategorie: Dlouhý rukáv
Záruka: 2 roky

Tričko s dlouhým rukávem RANGER THERMO je určeno pro myslivce, lovce, pro práci v lese a samozřejmě pro všechny, kterým se líbí barva khaki a chtěli by tričko používat pro sport a turistiku. Tričko LS14860 lze používat každodenně, a to s využitím jeho skvělých funkčních vlastností. Pánské tričko s dlouhým rukávem RANGER THERMO je určeno pro chladné dny a zimní podmínky. Tričko je vyrobeno v bezešvé technologii z dvouvrstvého prodyšného materiálu. Vnitřní vrstva poskytuje okamžitý odvod vlhkosti, takže pokožka zůstává suchá i při intenzivní zátěži. Vnější vrstva je zodpovědná za tepelnou izolaci a udržuje optimální tělesnou teplotu.

Práce a pobyt v lese a v přírodě vyžaduje vhodné oblečení po celý rok. Základem je termoregulační spodní prádlo, které udrží optimální teplotu vašeho těla. Pánské tričko RANGER THERMO pro milovníky přírody, díky dvouvrstvé struktuře pleteniny, účinně přenáší vlhkost generovanou tělem během činnosti na její povrch. Díky tomu nejste vystaveni rychlému ochlazení těla. Termotričko reguluje tělesnou teplotu a udržuje ji na optimální úrovni. Hladký povrch vás ochrání před odřením a zraněním, ať děláte cokoli. Tričko LS14860 s dlouhým rukávem je pružné a přizpůsobí se tvaru těla, zajišťuje dokonalé použití při zachování všech funkčních vlastností.

AKTIVITA Práce v lese, lov, myslivost, outdoor
VLASTNOSTI POUŽITÍ • Bezešvá technologie přizpůsobená tvaru postavy
• dvouvrstvá struktura
• Efektivní transport vlhkosti ven
• Ochrana proti ochlazení a přehřátí
• Bakteriostatické a antialergické vlastnosti
GRAMÁŽ 230 g / m2
SEZÓNA Zima
SLOŽENÍ 63% polyamid, 35% polypropylen, 2% elastan