4 hodnocení

Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem RANGER PROTECT

Celoroční funkční tričko, myslivecké a outdoorové aktivity: materiál: 55% polyamid, 45% polyester, LS14210

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Zvolte variantu
Kód: LS14210_S_KHAKI LS14210_M_KHAKI LS14210_L_KHAKI LS14210_XL_KHAKI LS14210_XXL_KHAKI LS14210_XXXL_KHAKI Zvolte variantu
Značka: Brubeck
1 099 Kč
Kategorie: Dlouhý rukáv
Záruka: 2 roky
LS14210 khaki front
Novinka

Termoaktivní tričko RANGER PROTECT je určeno pro myslivce, lovce, pro práci v lese a samozřejmě pro všechny, kterým se líbí barva khaki a chtěli by tričko používat pro sport a turistiku. Tričko LS14210 lze používat každodenně, a to s využitím jeho skvělých funkčních vlastností. Pánské tričko s dlouhým rukávem RANGER PROTECT je určeno pro chladné dny a také pro použití během přechodného období na jaře i létě. Tričko je vyrobeno v bezešvé technologii z dvouvrstvého prodyšného materiálu. Vnitřní vrstva poskytuje okamžitý odvod vlhkosti, takže pokožka zůstává suchá i při intenzivní zátěži. Vnější vrstva je zodpovědná za tepelnou izolaci a udržuje optimální tělesnou teplotu. V místech kde dochází k nadměrnému pocení, je umístěna speciální zóna se zvýšenou ventilací.

 

Práce a pobyt v lese a v přírodě vyžaduje vhodné oblečení po celý rok. Základem je termoregulační spodní prádlo, které udrží optimální teplotu vašeho těla. Pánské tričko Ranger Protect pro milovníky přírody, díky dvouvrstvé struktuře pleteniny, účinně přenáší vlhkost generovanou tělem během činnosti na její povrch. Díky tomu nejste vystaveni rychlému ochlazení těla. Termotričko reguluje tělesnou teplotu a udržuje ji na optimální úrovni. Hladký povrch vás ochrání před odřením a zraněním, ať děláte cokoli. Na místa nejvíce vystavena přehřátí, jsou umístěny ventilační zóny odpovědné za cirkulaci vzduchu. Tričko LS14210 s dlouhým rukávem je pružné a přizpůsobí se tvaru těla, zajišťuje dokonalé použití při zachování všech funkčních vlastností. 

AKTIVITA Práce v lese, lov, myslivost, outdoor
VLASTNOSTI POUŽITÍ • Bezešvá technologie přizpůsobená tvaru postavy
• Efektivní transport vlhkosti 
• Ochrana proti ochlazení a přehřátí
• Bakteriostatické a antialergické vlastnosti
GRAMÁŽ 165 g / m2
SEZÓNA Celoroční produkt
SLOŽENÍ 55% polyamid, 45% polyester